Vizualizare mesaje fără răspuns | Vizualizare subiecte active Acum este Vin Feb 28, 2020 3:54 am

Răspunde la subiect  [ 68 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5
Reculul asasinatului de la Perla 
Autor Mesaj
Membru de onoare
Membru de onoare

Status: Neconectat
Mesaj Re: Reculul asasinatului de la Perla
luci_draghici scrie:
Si de ce nu stim si noi oamenii de rand de ANDA???
Pt ca voi ,,oamenii de rind '' nu sunte-ti interesati despre asa ceva!Eu de unde am aflat?si atitia altii?stii ca colegul nostru @alexandru-alexandru,este unul din reprezentantii lor in teritoriu?mai citeste si tu ce iti cade in mina referitor la arme si munitii,si pe acolo vei gasi strecurat si cite un articol despre ANDA!Eu eram in america,cind am aflat despre ei,si revista lor de pe atunci RANGER!

Lun Iun 04, 2012 9:15 am
Profil Trimiteţi mesaj privat
Membru nou
Membru nou

Si ca noutate, dupa cum stiti in Ploiesti fiinteaza o alta asociatie AN CA care se ocupa numai de colectionari si a fost fondata tot de membrii ANDA. S-au afiliat la FESAC si saptamana trecuta au fost gazdele conferintei anuale a FESAC, ce s-a desfasurat la ploiesti. Nici nu va dati seama cu ce personalitati ne-am intalnit acolo.

Lun Iun 04, 2012 12:02 pm
Membru de onoare
Membru de onoare

Bill scrie:
Nici nu va dati seama cu ce personalitati ne-am intalnit acolo.

ai in quote esentialul, tot ce trebuie sa stim ;D

Lun Iun 04, 2012 11:33 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat YIM
Membru de onoare
Membru de onoare

mihaiman scrie:
Bill scrie:
Nici nu va dati seama cu ce personalitati ne-am intalnit acolo.

ai in quote esentialul, tot ce trebuie sa stim ;D
Oare daca ti s-ar spune niste nume de prin europa sau america ,ori de pe aiurea,ai stii cine sunt acele persoane?de ce esti sarcastic?. Au fost prezenti delegati din Austria , Belgia, Luxemburg, Olanda, Marea Britanie, Norvegia, Finlanda, Germania, Franta, Italia, Malta, Statele Unite ale Americii precum si invitati din Romania.vrei si niste nume?sau poze?

Mar Iun 05, 2012 12:02 am
Membru nou
Membru nou

Poze gaseste pe forumul ANCA (daca era atat de interesat le-ar fi vazut). Iar personalitatile .... au fost multi carora le-am citit cartile si articolele inca de acum 10-15 ani (oare ce facea pe vremea aceea?).
Cat despre subiecte, ... care din ele te intereseaza? protocolul de la Malta, intelegerea de la Paris, modificari in directiva UE sau alea de la Geneva? Spune-mi pe care sa ti le trimit. ::) La anu intalnirea va fi la Luxemburg.
Nu cred ca e cazu sa ne luam la misto. Vezi, de aia in ultima vreme intru destul de rar pe forum.

Mar Iun 05, 2012 10:50 pm
Membru de onoare
Membru de onoare

Bill scrie:
Poze gaseste pe forumul ANCA (daca era atat de interesat le-ar fi vazut). Iar personalitatile .... au fost multi carora le-am citit cartile si articolele inca de acum 10-15 ani (oare ce facea pe vremea aceea?).
Cat despre subiecte, ... care din ele te intereseaza? protocolul de la Malta, intelegerea de la Paris, modificari in directiva UE sau alea de la Geneva? Spune-mi pe care sa ti le trimit. ::) La anu intalnirea va fi la Luxemburg.
Nu cred ca e cazu sa ne luam la misto. Vezi, de aia in ultima vreme intru destul de rar pe forum.

Destul de rau ca intri asa rar pe forum.Eu unul,as fi incintat sa ne impartasesti din cunostintele tale.

Mar Iun 05, 2012 10:59 pm
Membru de onoare
Membru de onoare

yoghi scrie:
Bill scrie:
..............
........

pai modificarile la directiva ;modificarile de care ar trebui sa tina cont si IGP-ul nostru.
( alea din 2010 le am)
Sincer acuma,Yoghi,de care anume modificari a tinut vreo data cont IGPR-ul?ca nu imi amintesc ca vreodata sa fi pus pret pe ceva venit din partea ,,ailalta''!

Mie Iun 06, 2012 11:07 pm
Membru de onoare
Membru de onoare

Sau dreptatea umbla cu capu spart!

Lun Iun 11, 2012 1:46 am
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 68 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5