Vizualizare mesaje fără răspuns | Vizualizare subiecte active Acum este Mie Noi 13, 2019 10:23 am

Răspunde la subiect  [ 237 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Următorul
profesiile forumistilor 
Autor Mesaj
Membru de onoare
Membru de onoare

Status: Neconectat
Mesaj Răspuns: profesiile forumistilor
S-a dus pe apa sambetii si topicul asta,din gluma vad ca a-ti dat-o in vendeta,e mare pacat!

Mie Oct 20, 2010 10:23 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat
Membru de onoare
Membru de onoare

Hai sa va spun si ce meserie am eu cu adevarat,
Tot in domeniul salubrizarii lucrez si am functia de adjunct sef birou la departamentul de  marketing si pe data de 01.11.2010 o sa promovez.. ;D ;D ;D
Sorine,eu am citit cu mare atentie postarile tale pentru ca am vazut ca stii foarte multe si mai ales in domeniul cainologiei dar la un moment dat ai luat-o cu mistourile si ai luat-o pe aratura.........pacat mare pacat.....erai unul pe care il apreciam pe acest forum.
Eu nu ma supar pe tine ca ai vorbit in numele meu,scuze daca am deranjat vreo data pe don comisar,chiar nu a fost cu intentie,dar pe viitor ar trebui sa iti revii.Daca iti inumar intrebarile de genul "cati caini au participat la solms in ungaria" cred ca sunt peste 10..........ce este asa greu de inteles ca cei care au participat nu au ramas la final.Dar cred ca dracu te pune sa te contrazici cu un militian...... :parsiv: :parsiv:

Joi Oct 21, 2010 6:38 am
Membru de onoare
Membru de onoare

kyky scrie:
banica scrie:
Hai sa va spun si ce meserie am eu cu adevarat,
Tot in domeniul salubrizarii lucrez si am functia de adjunct sef birou la departamentul de  marketing si pe data de 01.11.2010 o sa promovez.. ;D ;D ;D
Sorine,eu am citit cu mare atentie postarile tale pentru ca am vazut ca stii foarte multe si mai ales in domeniul cainologiei dar la un moment dat ai luat-o cu mistourile si ai luat-o pe aratura.........pacat mare pacat.....erai unul pe care il apreciam pe acest forum.
Eu nu ma supar pe tine ca ai vorbit in numele meu,scuze daca am deranjat vreo data pe don comisar,chiar nu a fost cu intentie,dar pe viitor ar trebui sa iti revii.Daca iti inumar intrebarile de genul "cati caini au participat la solms in ungaria" cred ca sunt peste 10..........ce este asa greu de inteles ca cei care au participat nu au ramas la final.Dar cred ca dracu te pune sa te contrazici cu un militian...... :parsiv: :parsiv:

Te face prim vice prim adjunct?
Asa ti-a soptit domn colonel Buhociu?

NU IL CUNOSC......CINE ESTE?

Joi Oct 21, 2010 7:21 am
Administrator
Administrator

Sorin, topicul asta l-ai facut pentru ca toata lumea iti spunea militean sau comisar. Te-ai gandit ca, ce ar fi sa vezi ce meserii au ceilalti. OK. Dar citeste atent si vezi ca ai inceput sa comentezi la mai toate profesiile. Tu chiar trebuie sa spui tot timpul ce gandesti? Si cu rost si fara rost...
Ti-o spun aici: Multa lume ne-a scris nemultumita de interventiile tale pe diferite topicuri. Asa ca iti spun direct: Ori incerci sa postezi la subiect, fara prea multe deraieri ori ne despartim, cum a spus Otyss. Sincer, nu-mi face placere, dar nu-mi place sa-mi bat joc de cei care posteaza la subiect si sa te las sa iti faci de cap.

Joi Oct 21, 2010 7:43 am
Profil Trimiteţi mesaj privat YIM
Membru de onoare
Membru de onoare

sorin flutur scrie:
...pai ma urmaresc Kristi & company pe toate topicurile numai cu postari la adresa meseriei mele...si incerc din rasputeri sa ma abtin...mai ales cand sunt acompaniati de vre-o doi moderatori....

Astai tipic pentru tine, prima data provoci si dupa aia faci pe victima. Strategia asta o urmaresti de cind ai revenit aici pe forum si asa ai distrus o gramada de topicuri la sectinile dedicate cainilor de vanatoare, asa ai sufocat o gramada de discuti care initial au inceput bine dar destul de repede ti se gat argumentele si revi la lovituri subt centura, mistouri si provocari. Acuma nu te mira ca cei provocati de tine tio platesc cu aceiasi moneda, aste era de prevazut si sincer sa fiu eu sint convins ca tu defapt asta ai si urmarit, altfel nu imi pot explica activitatea ta pe acest forum.

Joi Oct 21, 2010 8:38 am
Profil Trimiteţi mesaj privat YIM WWW
Membru de onoare
Membru de onoare

Mesaj Re: profesiile forumistilor
Am mai spus-o odata si o mai repet odata ...imi pare nespus de rau dar aceasta este singura fraza pe care o pot spune aici si o scriu si cu rosu ;) ...NU TE CERTA NICIODATA CU UN POLITIST , MAI ALES DACA ESTE OFITER !

Joi Oct 21, 2010 9:49 am
Profil Trimiteţi mesaj privat MSNM/WLM
Membru de onoare
Membru de onoare

nu putem discuta problema pe alt topic...ca sa nu-l terminam si pe asta?

Joi Oct 21, 2010 10:53 am
Membru de onoare
Membru de onoare

de fapt...nu vreu sa va mai stresez...imi recunosc fapta...am vrut sa subminez acest forum...autoritatea unor membri sau moderatori...in domeniul chinologiei...recunosc si regret ca mi-am pierdut timpul de pomana pe acest forum...sanatate la toata lumea si cat mai multe postari....in bocca al lupo!

Joi Oct 21, 2010 11:35 am
Membru de onoare
Membru de onoare

Mesaj Re: Răspuns: profesiile forumistilor
otyss_68 scrie:
Pai comisare hotaraste-te ce anume vrei ,in titlu spui de profesii iar in mesaj vorbesti de meserii.Care anume din cele doua te intereseaza?

stii care-i diferenta dintre profesie si meserie?

Joi Oct 21, 2010 10:52 pm
Membru de onoare
Membru de onoare

De ce ai scris cu mov?

Vin Oct 22, 2010 1:23 pm
Membru de onoare
Membru de onoare

sorin flutur scrie:
vad ca nici tu nu ai inteles mare lucru...pai ma urmaresc Kristi & ...mai ales ca vad ca unii chiar nu pricep nimic :nervos:
cand puii mei am scris eu ca rasele pe care le am sunt supreme....sau ca eu am cainii cei mai buni?

Ne pare rau ca noi toti suntem atat de incuiat si nu pricepem nimic ! Dar cand 99% sunt de acord cu un lucru si 1% fiind tu esti contra nu stiu ce sa mai zic !

Cat despre caini ....nu ai scris ca rasele tale sunt supreme ! asta incerci sa ne bagi in cap ca si in vechiul comunism .......

Vin Oct 22, 2010 2:47 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat WWW
Membru de onoare
Membru de onoare

carpineanu flavio scrie:
sorin flutur scrie:
vad ca nici tu nu ai inteles mare lucru...pai ma urmaresc Kristi & ...mai ales ca vad ca unii chiar nu pricep nimic :nervos:
cand puii mei am scris eu ca rasele pe care le am sunt supreme....sau ca eu am cainii cei mai buni?

Ne pare rau ca noi toti suntem atat de incuiat si nu pricepem nimic ! Dar cand 99% sunt de acord cu un lucru si 1% fiind tu esti contra nu stiu ce sa mai zic !

Cat despre caini ....nu ai scris ca rasele tale sunt supreme ! asta incerci sa ne bagi in cap ca si in vechiul comunism .......

Ce cuvine mari ai spus Flavio........respect

Vin Oct 22, 2010 3:00 pm
Membru de onoare
Membru de onoare

banica scrie:
carpineanu flavio scrie:
sorin flutur scrie:

Ce cuvine mari ai spus Flavio........respect
Da al dracului de mari,nu am ce spune!halal gindire!

Vin Oct 22, 2010 10:36 pm
Membru important
Membru important

dimar scrie:
De ce ai scris cu mov?

movul este culoarea care stimuleaza memoria si activitatea intelectuala, mareste capacitatea de concentrare ;D

Lun Oct 25, 2010 12:18 pm
Membru nou
Membru nou

cioplitor-montator piatra, si am un atelier de monumente funerare ;D

Joi Oct 28, 2010 8:52 am
Profil Trimiteţi mesaj privat YIM
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 237 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Următorul