Switch to full style
Este vorba de binecunoscuta firma romaneasca de vanatoare si pescuit.
Scrie un răspuns

Re: Browning

Mar Feb 11, 2014 12:00 pm

@Marius,

B725, pat cu avantaj pe stanga, cal.12, tevi de 71MM, "ne-light", ca sa zic asa.

Multumesc!

Joi Feb 13, 2014 1:24 pm

adrianc scrie:@Marius,

B725, pat cu avantaj pe stanga, cal.12, tevi de 71MM, "ne-light", ca sa zic asa.

Multumesc!

Buna ziua,

Am primit raspuns. Arma costa 2.805 euro (inclusiv tva si acciza).
Livrarea se poate face in mai- iunie (din pacate transportul nostru curent pentru care s-a scos deja licenta de import nu mai poate fi modificat).
Avans minim 30%.

Daca va hotarati, dati-mi un mesaj.

Multumiri,
Marius

Lun Mar 31, 2014 9:39 am

Marius scrie:
adrianc scrie:@Marius,

Multumesc!

Buna ziua,

Am primit raspuns. Arma costa 2.805 euro (inclusiv tva si acciza).
Livrarea se poate face in mai- iunie (din pacate transportul nostru curent pentru care s-a scos deja licenta de import nu mai poate fi modificat).
Avans minim 30%.

Daca va hotarati, dati-mi un mesaj.

Multumiri,

Marius

Dl Marius, mai este valabila promotia la Maxus Standard ? Care ar fi pretul actual ? Doar 12 / 76 cu teava de 76 cm

Joi Apr 03, 2014 9:18 am

claudiu0306 scrie:Dl Marius, mai este valabila promotia la Maxus Standard ? Care ar fi pretul actual ? Doar 12 / 76 cu teava de 76 cm

Buna ziua,
Scuze pt. intarziere, am fost plecat.
Avem pe stoc si costa 6.630 lei.
Multumiri,
Marius

Joi Noi 20, 2014 5:23 pm

Buna,

Va rog sa-mi spuneti daca exista o oferta promotionala pentru carabinele BAR Browning mai ales LH si daca BAR-ul din oferta dvs BAR ZENIT HC 30.06 AFFUT are teaba de 56cm cum am gasit pe Browning.eu sau numai 51.

Multumesc.

Joi Noi 20, 2014 7:13 pm

Au preturi bune acum.
Ce are teava scurta?
...e mult mai faina si mai manevrabila...

Joi Noi 20, 2014 7:20 pm

Cum preturi bune? Incep de la 1612 euro in catalog. Stii de ceva preturi mai bune?
Teava mai lunga pentru ca as vrea sa "ma intind" mai mult cu ea...

Joi Noi 20, 2014 7:27 pm

Stiu ca au o oferta la arme, optica, echipamente, pt. vinerea neagra...
Nu stiu daca si Zenit-ul face parte din ea...

Joi Noi 20, 2014 7:41 pm

cristiz scrie:Cum preturi bune? Incep de la 1612 euro in catalog. Stii de ceva preturi mai bune?
Teava mai lunga pentru ca as vrea sa "ma intind" mai mult cu ea...

Avand in vedere ca glontul paraseste teava cu 5 cm mai departe de ochiul tau exact cu astia 5 cm o sa te intinzi mai departe .....

Modelul ce te intereseaza nu apare in lista de produse cu pret bomba din vinerea neagra.

Joi Noi 20, 2014 7:51 pm

:)

Multumesc!

Joi Noi 20, 2014 10:11 pm

Am si eu o intrebare daca imi poate raspunde cineva!!!!!Se aduc arme la comanda la arrow mar interesa un Browning cynergy feather, eventual daca aduce cineva arma asta in tara......daac nu o sa apelz la ultima solutie si o sa cumpar Fabar axis :D

Lun Noi 24, 2014 1:30 pm

Va salut
Gasesc socuri invector plus cu extensie ,eventual varianta din titan?Ma intereseaza un soc 1/2 si unul 3/4

Mie Noi 26, 2014 9:42 am

Buna ziua d-ul Bichis.

Da gasiti socurile Invector Plus, varianta cu Titan si marimile cum doriti dumneavoastra si la pretul de 288lei bucata.
O singura observatie. Acest model de socuri nu se potriveste pentru B725 si A5. Pentru acestea exista socurile Invector DS pe care momentan nu le-am adus sa le avem in stoc curent, dar se poate face comanda fara problema.

Cu respect.

Mie Noi 26, 2014 9:44 am

Am nevoie pt Pheonix Canard .
Dati-le lui Ginel sa mi le trimita cind comand marfa de la dvs

Mie Noi 26, 2014 9:53 am

Foxi scrie:Am si eu o intrebare daca imi poate raspunde cineva!!!!!Se aduc arme la comanda la arrow mar interesa un Browning cynergy feather, eventual daca aduce cineva arma asta in tara......daac nu o sa apelz la ultima solutie si o sa cumpar Fabar axis :D

Buna ziua.

Din pacate arma dorita de dumnavoastra nu se mai fabrica. Am cautat in listele de preturi care le primim de la ei si nu le mai au nici ei pe stoc. Daca doriti neaparat Cynergy puteti opta pentru una din variantele Hunter sau Black Ice.

Cu respect
Scrie un răspuns