Vizualizare mesaje fără răspuns | Vizualizare subiecte active Acum este Mie Sep 23, 2020 10:09 pm

Răspunde la subiect  [ 60 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul
despre cristi_tm reloaded 
Autor Mesaj
Membru nou
Membru nou

Status: Neconectat
Mesaj Re: despre cristi_tm reloaded
asta i hotu
http://www.forum.banatul.eu/viewtopic.p ... &start=105

Joi Noi 08, 2012 9:30 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat
Membru nou
Membru nou

cineva spunea ca are datele lui....turbez de furie...banii ca banii.....da rnu stiu cat de idiot am fost sa trimit pe cineva acolo cu banii....si sa i is dea....lucreaza cu inca cineva in echipa care cica "aduce marfa"......
daca ma poate cineva cu mai multe info....promit sa aduc razbunare :)....

Joi Noi 08, 2012 9:37 pm
Membru nou
Membru nou

nu mai spune nimeni nimic?...

Joi Noi 08, 2012 9:49 pm
Membru activ
Membru activ

la ce grupa vinezi ?

Joi Noi 08, 2012 10:39 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat YIM
Membru nou
Membru nou

grupa fondul Bogdanita la VS si la Aldea cand sunt in SB

Joi Noi 08, 2012 10:52 pm
Membru de onoare
Membru de onoare

warchangel scrie:
grupa fondul Bogdanita la VS si la Aldea cand sunt in SB

La Aldea, pe la Noul-Roman?

Joi Noi 08, 2012 11:13 pm
Moderator
Moderator

warchangel scrie:
cineva spunea ca are datele lui....turbez de furie...banii ca banii.....da rnu stiu cat de idiot am fost sa trimit pe cineva acolo cu banii....si sa i is dea....lucreaza cu inca cineva in echipa care cica "aduce marfa"......
daca ma poate cineva cu mai multe info....promit sa aduc razbunare :)....

si o postare alui cristi_tm

''Si daca am??? Care este problema? Si acuma am lansete calumea.de aia am si vandut celalalt echipament deoarece mi-am cumparat ceva mult mai bun.dar stai ca nu inteleg...trebuie sa dau raportu pe forum cu ce scule pescuiesc.si nu fac pe victima darius tata.dar atata timp cat nu ma iau de viata nimanui...nu cred ca e normal sa se ia altii de viata mea.si in legatura cu acele Harrison-uri.chiar le-am avut.si le-am vandut.dar nu cred ca trebuie sa dau explicatii.''

Cam seamana la stil si exprimare, nu?

Vin Noi 09, 2012 7:54 am
Membru nou
Membru nou

la Aldea pe fondul lui privat (Turnu, Capraret)....la Noul Roman e presedinte parca....
auziti! eu am cerut ajutorul vostru sa ma informez de individul asta...daca stati aici si faceti comparatii puerile...si supozitii...inseamna ca a gresit locul de unde sa ma informez!
fb Stinga Cristi

Vin Noi 09, 2012 8:07 am
Membru nou
Membru nou

am marea rugaminte.. daca aveti ceva info dati un mail la
gheorghe.stinga@bramac.com
multumesc!

Vin Noi 09, 2012 8:25 am
Membru activ
Membru activ

Incompetenta autoritatilor din romania fac ca aceste gunoaie sa se plimbe linistite si libere pe strazi. mie mi-a tras-o de 50 euro, nu intra in categoria penalului, dar la 1500 de euro, cred ca se incadreaza si la inchisoare cu executare. dragii mei, comandati-i ceva prin altcineva si intalniti-va sa ii dati banii, si atunci ii dati de 1500 de euro cat nu poate duce. Ma gandesc acum ca in tara asta de cacat l-au arestat pe Becali care isi recuperase masina de la hoti. Credeti ca organele noastre ar fi recuperat-o atat de usor? ma indoiesc, si sunt sigur ca si voi. MI-E GREATA DE TOT CE SE INTAMPLA IN JURUL NOSTRU! In momente de genul asta in general apar in lume gruparile extremiste, care sunt blamate de toti. Dar nimeni nu analizeaza cauzele simple si banale care au dus ca acste grupari sa se formeze si sa actioneze! Eu personal i-as rupe oasele acestui baiat in asa fel incat sa nu mai poata nici macar raspunde la telefon, nicidecum sa mai scrie pe net si sa prosteasca pe multi altii! Traiasca politia romana! Respecte!

Vin Noi 09, 2012 2:37 pm
Membru de onoare
Membru de onoare

Mah ce repede ati sarit de la un impostor la politia romana... Ce va mai place sa va luati de ei... Parca ati fi Basescu! :P

Vin Noi 09, 2012 6:09 pm
Membru activ
Membru activ

Dragul meu, cine e de vina ca jigodia asta e in libertate? Ai vazut pe forumul de mai sus o poveste mai veche? Cu acelasi cristian nacov? Filmari pe care politia nu le-a vizionat, plangeri neinregistrate, masuri luate zero! Scuza-ma! respect politia romana! Ii admir din tot sufletul pentru constinciozitatea cu care isi fac datoria, chiar si pe cei de la rutiera ii respect foarte mult, datorita carora ma simt mult mai in siguranta in trafic si circul mult mai repede pentru ca ei dirijeaza circulatia si fluidizeaza traficul, nu stau la linie continua, stopuri si amenzi cum am auzit eu ca s-ar sta in tari mai putin dezvoltate si civilizate. Eu sunt mult prea limitat si mintea mea e mult prea slaba pt a intelege cat de mult lucreaza politia la acest caz! Cu siguranta ancheta e terminata de mult, dar numai eu nu pot pricepe de ce inca cinstitul cetatean inca trage tepe! Imi cer scuze, intelectul meu nu ma ajuta! Sunt sigur ca politia si-a facut treaba!

Vin Noi 09, 2012 6:15 pm
Membru de onoare
Membru de onoare

Nu vreau sa te contrazic in ceea ce priveste gandirea ta despre politie, dar atunci cand faci o afirmatie gen " inteligentii" sau chiar si "politia romana" s-ar putea ca unii dintre colegii tai forumisti, cu care dealtfel poate ai conversat in limite normale, sa se simta putin lezati. Parerea mea este ca ar trebui "sa te legi" de cei care intradevar s-au ocupat (sau nu) de caz si sa nu generalizezi. :pa:

Vin Noi 09, 2012 6:21 pm
Membru de onoare
Membru de onoare

Politia romana are si ea procentul ei de... nu stiu cum sa le spun, indolenti ar merge? Dar sunt colegi forumisti din cadrul Politiei care stiu ca lupta prin toate mijloacele ca sa intretina relatia de normalitate dintre ei si restul populatiei (nu spun "civili", ca acest termen e apanajul celorlaltor procente)

Vin Noi 09, 2012 6:27 pm
Membru activ
Membru activ

Unde am scris "inteligentii" ca nu vad?
Sunt sigur ca si colegii de forum care lucreaza in cadrul politiei stiu foarte bine, poate chiar mai bine relitatea situatiei! Sigur ca nu poti generaliza.
Uite, un alt caz frumos: de 6 luni s-a spart sediul asociatiei de vanatoare, printre alte lucruri furate, amintim 8 blanuri de urs, 2-3 lupi, capre negre, etc. Politia nu a facut nimic, desi le-am spus si cine a comandat furtul, si cine a intermediat. Nici unul chemat la audieri, nici o perchezitie la suspecti, nici macar nu au trimis hartiile la directia vamilor pt a casca si aia ochii ca sa nu fie scoase din tara, desi am trimis copii dupa fisele de evaluare si autorizatii. Daca nu sunam la 112 nici nu se deplasau la locul faptei. Dupa ce am sunat si-au reconsiderat pozitia!
Bine ca pe mine m-au chemat la audieri pentru ca sunt suspect ca am impuscat un caine hoinar pe munte! Am impuscat mult mai multi caini, si toti in conformitate cu legea vanatorii, dar eu sunt probabil un pericol social ca pe fondul de vanatoare pe care il gestionez impusc cainii hoinari, salbaticiti si pentru asta trebuie sa fiu chemat sa dau declaratii! Sau poate pt ca cineva crede ca va optine ceva despagubiri pentru un caine impuscat, si atunci cand vine vorba de incasat... eheheeee... devenim mult mai activi! nu generalizez, doar expun inca cateva din motivele care ma fac sa gandesc asa. Si tot ce scriu poate fi probat cu documente.

Vin Noi 09, 2012 6:44 pm
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 60 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul