Vizualizare mesaje fără răspuns | Vizualizare subiecte active Acum este Vin Sep 17, 2021 9:26 am

Răspunde la subiect  [ 50 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4
BUTE VS FROCH 
Autor Mesaj
Membru nou-nouț
Membru nou-nouț

Status: Neconectat
Mesaj Re: BUTE VS FROCH
Eu sincer m-am uitat la acest meci doar pentru cateva secunde la highlights-urile de pe youtube si sincer s-a vazut din prima "neputinta" noastra indusa, clar am vazut restul meciurilor lui Bute si stiu cum boxeaza. Nu dau vina pe nimic dar de cele mai multe ori e bine sa deschidem ochii.

Mie Mai 30, 2012 9:30 am
Profil Trimiteţi mesaj privat
Membru activ
Membru activ

Meciul a fost dubios,nu asta e valoarea lui Bute si nici a lui Froch.
Am tot urmarit meciurile din Super Six si cred sincer ca Bute poate boxa de la egal la egal cu oricare dintre ei (Direll,Ward,Kessler,etc).
Din pacate sunt prea multi bani in joc - verificati cotele la pariuri pentru meciul asta si vom vedea la revansa cum ele se inverseaza.
E mult mai avantajos financiar decat la Caritas si e legal,ilegala e doar influentarea rezultatului prin orice mijloace. >:(
De la Don King au invatat toti..... O0

Mie Mai 30, 2012 11:10 am
Membru de onoare
Membru de onoare

sean scrie:
Meciul a fost dubios,nu asta e valoarea lui Bute si nici a lui Froch.
Am tot urmarit meciurile din Super Six si cred sincer ca Bute poate boxa de la egal la egal cu oricare dintre ei (Direll,Ward,Kessler,etc).
Din pacate sunt prea multi bani in joc - verificati cotele la pariuri pentru meciul asta si vom vedea la revansa cum ele se inverseaza.
E mult mai avantajos financiar decat la Caritas si e legal,ilegala e doar influentarea rezultatului prin orice mijloace. >:(
De la Don King au invatat toti..... O0

Hm...nu sunt parior, dar parca inaintea meciului erau cam1,2-1,3 bute si 3,...-3,7Froch... :D
asta spune ceva.

respect

Mie Mai 30, 2012 3:47 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat YIM
Membru activ
Membru activ

Pentru KO al lui Froch in reprizele 4,5,6 cota a fost de 36.
Smardoiul a realizat asta in repriza 5,cand cota era maxima - adica bagi un leu si scoti 36,supercaritas! :o

Mie Mai 30, 2012 5:56 pm
Membru activ
Membru activ

Calin1987 scrie:
corax scrie:
Suntem indusi in eroare de ce sau de cine?
Am vazut meciul in direct si de 2 ori in reluare, iar concluzia care se desprinde este una clara: pur si simplu a fost nimicit! La nivelul la care este pregatit Bute acum nu are nici o sansa, il bate Froch orinde si de cate ori il prinde.
Problema pariurilor, nu contesta nimeni ca nu se fac mismasuri, ca in multe alte sporturi, dar aici nu cred ca a fost vorba de asa ceva, daca era varianta asta, nu incasa 97 de lovituri, cadea dupa 10-20 si nu mai cunostea o asemenea umilinta.
Froch a fost mai bun si asta s a vazut cu ochiul liber.

1. Nu Bute a vandut meciul, si staff-ul sau. Atat timp cat el a avut o tactica buna timp de 30 de meciuri, si acum a schimbat-o total, e clar despre ce vorbim. Si stiu, o sa imi spuneti ca Froch este cel mai bun pe care l-a intalnit, dar eu spun ca nici ceilalti pugilisti nu au fost niste mielusei.
2. Evident ca Froch a fost mai bun in conditiile date, in care Bute se duce singur in corzi si sta la bataie cu batausul categoriei, dar boxul e MULT mai mult de atat, boxul nu e bataie, e TEHNICA, VITEZA, INTELIGENTA, ISCUSINTA. Altfel ar fi campioni mondiali toti smardoii de pe strada care trag de fiare si dau tare cu pumnul.
3. Bute, daca isi respecta stilul de box pe care l-a practicat PANA la acest meci, e capabil si MAINE sa ii dea o corectie lui Froch. Nu-l mai ridicati in slavi pe acest bataus, pentru ca o victorie in conditiile in care staff- ul adversarului il saboteaza pe acesta nu e o victorie, indiferent de maniera...

PS: Antrenorul lui Bute a vrut sa opreasca meciul din repriza a 3-a. Oare de ce? ;)

pentru ca stia ca Bute nu are nici o sansa., in repriza a doua ai spunea sa foloseasca stinga si sa de cu ea cat poate de tare .,oare de ce ?

Lun Iun 04, 2012 3:19 am
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 50 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4